برنامه کاهش وزن خود را شروع کنید سیبیتایی‌ها از سیبیتا می‌گویند


قطار لاغری سیبیتا


قطار لاغری سیبیتا یک برنامه مرحله به مرحلۀ گروهی برای کاهش وزن است. مسافرهای قطار لاغری به عضویت یک گروه فیس‌بوکی اختصاصی و محرمانه درمی‌آیند و بدون رژیم و قید و بندهای رژیمی، آموزش‌های لازم برای کاهش وزن سالم و ماندگار را در کنار یک گروه پرانگیزه، دریافت و تمرین می‌کنند.
این سفر زیر نظر مستقیم دکتر فرید ذاکر طراح برنامه سیبیتا انجام می‌شود.

قطار لاغری سیبیتا تا به حال پنج سفر یک ماهه را پشت سر گذاشته است. هر دوره مسافرت با قطار سیبیتا یک ماه طول می‌کشد و افرادی که بعد از به راه افتادن قطار ثبت نام می‌کنند لازم است تا حرکت قطار بعدی صبر کنند. به افرادی که ثبت نام کرده‌اند قبل از شروع سفر، از طریق پیام فیسبوکی اطلاع‌رسانی می‌شود.

شما می‌توانید به شکل فردی یا گروهی در قطار لاغری ثبت نام کنید.
قطار لاغری فعلا فقط مسافرین خانم را سوار می‌کند.

قطار لاغری سیبیتا قطاریست به مقصد لاغری.
از قطار لاغری جا نمانید!قطار لاغری سیبیتا

برنامه و امکانات سفر با قطار لاغری سیبیتا


برنامه سفر:
هفته اول: کام خوردن (با روش ساده و شگفت‌انگیز سیبیتا برای درست خوردن آشنا می‌شوید)
هفته دوم: بشقاب سالم (اصول تغذیه سالم را بدون رژیم و با یک متد خیلی ساده یاد می‌گیرید)
هفته سوم: عادت‌های آدم‌های لاغر (یاد می‌گیرید مثل لاغرها فکر کنید و غذا بخورید)
هفته چهارم: مدیریت غذا خوردن‌های احساسی (یاد می‌گیرید در زمان استرس و ناراحتی سراغ غذا نروید)

امکانات سفر:
۱- طی کردن مسیر کاهش وزن با یک برنامه هدفمند، برنامه‌ریزی شده و مرحله به مرحله
۲- دریافت مجموعه مطالب خواندنی و جذاب در حیطه تغذیه سالم، تحرک و نشاط و روانشناسی کاهش وزن در طول سفر
۳- دریافت مجموعه مطالب روانشناسی مثبت و مدیریت زندگی روزمره در قالب نامه‌های روزانه و پیامها و تصاویر انگیزه‌بخش
۴- همراه بودن با دکتر فرید ذاکر طراح سیبیتا و نیز اعضای با تجربه سیبیتا و برخورداری از راهنمایی‌های آنها
۵- همسفر بودن با افرادی که شرایط مشابه و هدف یکسان دارند و کاهش وزن در یک فضای دوستانه و پرانگیزهبرای شروع سفر با قطار سیبیتا لازم است این دو کار را انجام دهید:


خرید بلیط
۱/ خرید بلیط
کلیک کنید

ثبت نام

۲/ ثبت نام
کلیک کنید


قیمت ثبت‌نام
قیمت ثبت نام
یک ماهه: چهل هزار تومان


◄ برای این که بتوانیم شما را وارد گروه فیسبوکی قطار لاغری کنیم لازم است بعد از ثبت نام به صفحه:
www.facebook.com/Sibita.Weight.Loss.Train
مراجعه کرده و دکمه Add Friend را بزنید.

◄ اگر در پرداخت وجه بلیط از طریق فرم بلیط به مشکل برخوردید می‌توانید از روش پرداخت مستقیم استفاده کنید. برای استفاده از روش پرداخت مستقیم کلیک کنید: روش پرداخت مستقیم
قطار لاغری سیبیتا

نمونه نظرات و تجربیات مسافرین قطار لاغری


برای این که با حال و هوای قطار سیبیتا و نتایج این سفر آشنا شوید، چند نمونه از اظهار نظرهای مسافرهای قطار لاغری را بخوانید:

- واقعا اسم برازنده‌ای گذاشتید: قطارلاغری. عین یه سفر اما نه یه سفر معمولی. سفری که یه جورایی از خواب بیدارمون کرد. من احساس می‌کنم یه جورایی کامل شدم. واسه لاغر شدن دهها کتاب و صدها مطلب خونده بودم و هزاران کار کرده بودم و این باعث شده بود خسته و سردرگم بشم. قطار شما حس یکپارچگی به من داد و اینکه بدونم چرا تا حالا نتونستم. اینکه کدوم کارم واسه لاغر شدن درست بوده و کدوم کارم اشتباه محض. در مقابل این همه درسی که گرفتم کلمه ممنونم واقعا کلمه کوچیکیه اما از صمیم قلب میگم ممنونم.

- چیزهای زیادی یاد گرفتم و به اهمیت مواردی پی بردم که می‌دونستم ولی هیچگاه اونا رو عملی نکرده بودم. این روش در عمل ثابت کرده که به نتیجه می‌رسد چون این روش با ذات و طبیعت انسان و فیزیولوژی بدنش هماهنگه. سیبیتا نگاه ما رو نسبت به غذا خوردن و لاغری عوض کرده است. من به هر کسی که مشکل اضافه وزن داره این سیستم رو پیشنهاد کرده و می‌کنم و اونها رو تشویق می‌کنم تا در برنامه‌های لاغری سیبیتا شرکت کنند. از اینکه مسافر این قطار بودم، خوشحالم ولی ناراحتم که سفرمون داره تموم می‌شه، چه زود گذشت…

- من چند ماهیست که سعی می‌کنم رژیم بگیرم ولی بعد از ده روز چون به نتیجه نمی‌رسیدم، شروع به پرخوری می‌کردم. ولی الآن چون با شما دوستانم هم‌گروه هستم و این راه را با هم طی می‌کنیم بسیار به من کمک کرده است.

- من وقتی فکر می‌کنم چه بلاهایی سرم خودم آوردم با این رژیمها و نخوردنها، دلم برای خودم می‌سوزد. فکر می‌کنم چقدر با خودم نامهربان بودم. ولی از این لحظه به بعد می‌خواهم با خودم مهربان و دوست باشم.

- واقعا این نوع غذا خوردن یه نوع بازی و تفریحه. تفریحه چون عجله ای در کار نیست و با این روش غذا خوردن به نظرم مزه ها صد برابر می شوند طوری که یه سیب بیشتر از یه شیرینی مورد علاقه ام (نان خامه ای) شیرین می نمود. نکته ی جالبی که در میان وعده عصر داشتم این که اگه دوستان نخندند چون خودم به این قضیه زیاد خندیدم: من همیشه نسبت به موز خیلی سست اراده بودم و معمولا ده تا موز در یک دقیقه نابود می شد! اما با روش کام خوردن یک موز تا ۱۰ دقیقه هنوز وجود داشت و واقعا از عطر و طعمش لذت بردم و به جرأت می تونم بگم که این یه دونه موز از اون ده تا موز خوشمزه تر و شیرین تر بود.

- تجربه‌های بسیار جالبی از این سفر داشتم. کاهش بیشتر از ۵ کیلوگرم وزن در این سفر برام بوده که بیشتر از اون خوشحالیم به خاطر یادگیری ماهیگیری از شماست تا دریافت ماهی. این موفقیت رو مرهون همسفر شدن با قطار لاغری و تمام شرکت کنندگانش می‌دونم. سپاسگزارم. خیلی دوست دارم که سیبیتائی بمونم… یکی از تجربه‌های دیگرم: عاشق خوردن بستنی هستم و تقریبا نمی‌تونستم به بستنی “نه" بگویم. ولی در این دوره با یاد گرفتن قوانین مختلف مثل کام و با توجه به نگرش لاغرها و مدیریت احساس، میزان خوردن بستنی من از ۲ پیاله کاملاً پر به خوردن یک دوم یک پیاله بستنی با رضایتمندی کامل رسیده و مهمتر این که بستنی خوردن با این حالت برام یک انتخاب شده تا یک تقلب. این موفقیت رو به خودم تبریک می‌گویم و از شما متشکرم.

- یادمه اولین روزی که وارد این قطار شدم فقط و فقط به لاغریم فکر می‌کردم و بس، اما الان به زندگی به راه درست زندگی کردن و به اینکه خوب باشم و خوبی کنم و هر چیزی رو به خاطر خودش درست و عالی انجام بدم فکر می‌کنم و تمام سعی رو می‌کنم که یک سیبیتایی واقعی باشم / دوستون دارم.

- امروز صبح خوردن یه بیسکوئیت پتی بور ۳در۴ سانتی ۸ دقیقه طول کشید. حظ کردم از کام خوردنش… آب خوردن خیلی لذت بخشه. انگار شربت بهارنارنجه! میوه هم که دیگه نگو. بهشت و یادم می‌اره.

- با کام خوردن در حین غذا خوردن آدم می‌فهمه که همه چیز فقط خوردن نیس دنیایی هم اطرافت هست که می‌تونی در حین غذا خوردن ازش لذت ببری.

- من تجربه‌های جدیدی دارم به دست می‌یارم. به مقوله چاقی ظاهری و واقعی بیشتر و عمیق‌تر فکر می‌کنم. خیلی گره‌ها تو ذهنم باز شدن… همه چیز برام یه مفهوم دیگه داره. خیلی خوشحالم.

- احساس می‌کنم هر روز که می‌گذره عادات جدید غذایی بیشتر و بهتر در من شکل می‌گیره و این خیلی خوبه.

- همه چیز خوب و عالیه بهتر از اون چیزی که فکرشو می‌کردم.

- کام خوردن عالی بود، بعد از مدت‌ها از طعم غذا لذت بردم و البته کمتر از همیشه هم خوردم در اصل زود‌تر سیر شدم.

- با هر لقمه‌ای که کام می‌خوردم از ته دل خدا رو شکر می‌کردم که چه نعمتهای رو به ما داده و واقعا لذت بردم از غذا خوردنم.

- من همیشه باید ده تا خرما می‌خوردم تا سیر بشم ولی حالا با کام خوردن بسیار خوشمزه‌تر است و با دوتا سیر می‌شوم. همین طور شیرینی‌تر الان با کام خوردن یکی هم نمی‌تونم بخورم و فقط وقتی شیرینی می‌خورم که بشقاب و چنگال باشد.

- من فکر می‌کردم ساندویج را نمی‌شود کام خورد ولی… به راحتی با نصف ساندویج سیر شدم.

- تازه مزه‌های غذا‌ها را حس می‌کنم و مزه‌های تازه‌ای رو کشف می‌کنم و این تجربهٔ تازه‌ای از زندگی است و حس خوبی داره.

- بقدری این تجربه برایم شیرین بوده که حالا غذا خوردن برام لذت دیگه‌ای داره. تازه می‌تونم آب رو هم با میل و رغبت بیشتری بیاشامم.

- قوانین اولیه برای هفته اول منو خیلی متفکر کرده به طوری که فکر می‌کنم خیلی از رفتارهای زندگی‌ام رو درگیر خودش کرده. به طور مثال حتی در حرف زدن. خیلی نسبت به قبل متفاوت شده‌ام. متشکرم.

- هر وعده‌ای رو که کام می‌خورم عالی است خصوصا اینکه دقیقا در‌‌ همان و با رعایت قانون یک از دو میزان غذای من نصف می‌شود و دقیقا سیر می‌شوم… از آموزگار خوبی (آقای ذاکر) که به من کام خوردن رو یاد داد و از پشتیبان خوبی (خاتم ریما) که علاوه بر پشتیبان بودن خودشون الگوی کامل رعایت قانونهای سیبیتا هستند سپاسگزارم و از اینکه شما دوستان هم همسفران خوب با من هستید خوشحالم. به امید سیبیتایی شدن و سیبیتایی بودن و سیبیتایی ماندن در تمام کار‌ها!!

- من از قوانین سیبیتا از بیشترین چیزی که خوشم می‌اد، هماهنگیش با موقعیت‌های مختلفه! تو رژیم‌های قبلی من با رفتن به یه مهمونی، یا اینقدر به خودم سخت می‌گرفتم که مهمونی رو به خودم زهر می‌کردم و همش حواسم رو کنترل خودم بود یا قید همه چی رو می‌زدم و زیاده روی می‌کردم و از خودم دلسرد می‌شدم. در ضمن وقتی تو رژیم بودم ترجیح می‌دادم همش تو خونه و تنها باشم تا مبادا وسوسه بشم. اما الان عاشق مهمونی رفتنم. کلی مزه می‌تونم تست کنم، کشف کنم و حالا فهمیدم لذت بردن از غذا مربوط به کمیت خوردن نیست بلکه مربوط به کیفیته.

- از روزی که سوار قطار شدم وبا مطالب شما آشنا شدم اکثرا به خدای با عظمت فکر می‌کنم که چطور این همه نعمت بهمون داده ولی ما بنده‌هاش اغلب از اون دوریم واغلب از اون همه داد‌هاش غافلیم. مثلا قبلا تندوتند غذا می‌خوردم که وای دیرم شده باید برم سر کار اما حالا با کام شاید خیلی غذا نخورم ولی اونی که هم می‌خورم واقعا منو به یاد خالقم میندازه مرسی از شما که باعث شدین که از خواب غفلت بیدار شم.

- به نظرم اگه مسئولیت خودمون رو بپذیریم و از گناهکار جلوه دادن یا مقصر دونستن دیگران دست برمیداریم و اونوقت با تمام قوا تلاش می‌کنیم و درصدد اصلاح یا پیشرفت خودمون گام برمیداریم.

- هدف غذا خوردن چیزی ورای پر کردن معده هست. تنها با «کام خوردن» هست که می‌تونیم به تمامی از غذا خوردن بهره برد.

- بعد ازخوندن مطالب همه عزیزان احساس می‌کنم اون حالت عصبی ومتنفربودن ازخودم ازم دورشده وآرامش خاصی بهم دست داده احساس می‌کنم تازه درمسیردرست و واقعی لاغرشدن قرار گرفتم…

- ازتون بی‌‌نهایت سپاسگزارم، بودن در قطار لاغری، همراهی و همدلی با دوستان، استفاده از راهنماییهای شما، همه برای من مثل یک رویای زیبا میمونه، تجربه‌های که اینجا کسب کردم نه تنها به لاغری بلکه به بهتر شدن کیفیت زندگیم کمک کرده و هیچوقت باور نمی‌کردم که می‌شه با لذت لاغر شد! آرزو می‌کنم همیشششششه سفرتون پابرجا باشه!

- سلام به همه شما نازنینان. من کام خوردن و قانون یک از دو را اجرا کردم و بسیار لذت بردم. نکته قابل توجه اینکه از حجم غذایی که می‌خوردم هم با این روش‌ها کم شد. در واقع زود‌تر احساس خوب سیری بدون سنگین شدن را تجربه کردم.

- جالب‌ترین قسمت کام برای من اینه که دیگه مثل قبل احساس گرسنگی نمی‌کنم. با اینکه خیلی خیلی کمتر از قبل غذا می‌خورم ولی اشتهام کمتر شده. توطول روز دیگه فکر اینکه چی بخورم یانخورم اذیتم نمی‌کنه. احساس ارامش به ادم می‌ده.

- من به روش کام خوردم، میزان نانی که برداشتم از ابتدا کمتر از همیشه بود، با اینحال در آخر باز هم زیاد آمد، هم سیر شدم و هم احساس رضایت بیشتری داشتم.

- من امروز تمام وعده‌ها رو کام خوردم. خوب و به موقع سیر شدم و جالب‌تر اینکه اصلاً در بین وعده‌ها احساس گرسنگی نکردم.

- یه نهار کام خوشمزه، وای که چقدر نهار پر از ماجواجویی داشتم، کشف مزه‌ها خیلی هیجان انگیزه! وقتی کام می‌خورم فقط به جسمم غذا نمی‌رسونم، احساس می‌کنم روحم هم همزمان با جسمم تغذیه می‌کنه! کام برای من واقعا یک تجربه معنویه!

- نمی‌دونم چرا وقتی کام می‌خورم، میلم به غذاهای نشاسته‌ای و چرب اینقدر کم می‌شه.

- عالی بود، بعد از مدت‌ها از طعم غذا لذت بردم و البته کمتر از همیشه هم خوردم در اصل زود‌تر سیر شدم.

- با هر لقمه‌ای که کام می‌خوردم از ته دل خدا رو شکر می‌کردم که چه نعمتهایی رو به ما داده و واقعا لذت بردم از غذا خوردنم.


روش پرداخت مستقیم

روش پرداخت مستقیم

برای تهیه بلیط با روش پرداخت مستقیم می‌توانید به یکی از شیوه‌های زیر عمل کنید.

۱- قیمت بلیط را به یکی از حسابهای زیر به نام دکتر فرید ذاکر واریز نمایید و شماره فیش واریزی یا شماره پیگیری را در فرم ثبت نام وارد کنید:
بانک ملی -- شماره حساب: ۰۱۰۴۸۹۳۸۴۳۰۰۶ / شماره کارت: ۴۱۴۳ ۹۴۷۳ ۹۹۱۳ ۶۰۳۷
بانک پارسیان -- شماره حساب: ۵-۱۷۳۱۳-۲۰ / شماره کارت: ۸۸۱۰ ۴۱۱۴ ۰۶۱۰ ۶۲۲۱


۲- پرداخت اینترنتی وجه برنامه: برای استفاده از روش کارت به کارت اینترنتی، لازم است شماره کارت، کلمه عبور یا رمز دوم اینترنتی (که قابل دریافت از دستگاههای خودپرداز بانک‌هاست)، CVV2 (شماره سه یا چهار رقمی مندرج بر روی کارت) و تاریخ انقضای کارت (مندرج بر روی کارت) را داشته باشید. وقتی وارد صفحه کارت به کارت اینترنتی بانک خود شدید می‌توانید وجه برنامه را به هر کدام از شماره کارت‌های ذکر شده در بالا واریز کنید و لازم نیست بانک مبدا و مقصد یکی باشد.

◄ افرادی که در خارج از ایران ساکن هستند فعلاً برای پرداخت وجه می‌توانند از طریق آشنایان خود در ایران اقدام نمایند.

◄ شماره تماس با سیبیتا: ۶۶۵۲۲٧۳۴ (۰۲۱) -- ساعت تماس ۹ صبح الی ۷ عصر -- از شنبه تا پنج شنبه